Clarion Congress Hotel Prague

A two-day conference for users, developers, manufacturers and system integrators of IQRF Ecosystem

Under the auspices of the Ministry of Industry and Trade

Demonstrations of real solutions and products in the field of Smart Cities, Smart Buildings, Smart Homes, industry, safety and transport based on the IQRF wireless technology. Presentations and workshops of partners as Microsoft, O2, AAEON, MICRORISC, Protronix, Aledo, NETIO products, IQ Home, CITIQ, DATmoLUX.

June 7th to 8th, 2017
June 6th - IQRF Alliance Steering
Committees and Distributor Meetings

Clarion Congress Hotel Prague

« Back

Jan Sekerka
Microsoft
 
Partner Business Evangelist @ Microsoft
 
V současné době pracuje v společnosti Microsoft na pozici Partner Business Evangelism Lead pro Českou a Slovenskou republiku, kde má na starosti podporu startupů a klíčových partnerů zabývajících se vývojem software. Ukazuje technologie Microsoftu v nejlepším možném světle a pomáhá začínajícím firmách udělat z garážového projektu reálný business. Těm zavedeným pak ukazuje cesty do cloudu a pomáhá s globální expanzí. Zkušenosti ze startupového světa nabíral několik posledních let na různých projektech, z nichž největší bylo řešení na řízení taxi-dispečinku. Před tím působil v oblasti e-commerce a b2b a mimo jiné také zakládal první coworkingové centrum v Brně.
  Vystudoval VUT v Brně, fakultu podnikatelskou se zaměřením na Informační technologie, studoval také na University of Applied Sciences ve finském Mikkeli.

Contact

 

Prumyslova 1275
506 01 Jicin
Czech Republic
+420 777 571 699

 

Ivona Spurná

Event manager & PR
ivona.spurna@microrisc.com
+420 777 775 735

Jan Pešl

On-line marketing
jan.pesl@iqrf.org
+420 720 200 227